Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

A Votre Santé, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından tedavi ihtiyaçları için Türkiye'ye seyahat eden uluslararası hastalara hizmet veren uluslararası bir medikal seyahat acentesidir.

Türk yasalarına göre medikal seyahat veya sağlık turizmi sadece Sağlık Bakanlığı tarafından belgelendirilmiş kuruluşlar tarafından gerçekleştirilebilir.

A Votre Santé AGM Stratejik Çözümler A.Ş.’nin ticari markasıdır.  

Sertifikalar ve Üyelikler

  • Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB)

  • Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığına bağlı Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB)

  • Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesindeki Türkiye Uluslararası Sağlık Turizmi Meclisi

 

NE YAPIYORUZ?

Dünyanın her yerinden gelerek sağlık hizmeti almak isteyen bireylerin, Türkiye'nin en yetkin sağlık kuruluşları ve deneyimli profesyoneli tarafından sunulan ve kendilerine en uygun olan hizmete ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

A Votre Santé olarak, misafirlerimizin sağlık kurumu ile iletişimini sağlıyor ve dilerlerse Türkiye'nin harikalarını keşfetmeleri için turistik etkinlikler düzenleyerek gezilerini eğlenceli hale getirmelerine yardımcı oluyoruz. Bu sayede ülkelerine sağlıklı, güvenli ve mutlu bir şekilde dönmelerini sağlıyoruz.

 

NASIL YAPIYORUZ?

Misafirlerimizin tedavi ihtiyaçları ile ilgili taleplerini basit bir hizmet talep formu ile öğreniyoruz, bu bilgileri partner sağlık kuruluşlarıyla paylaşıyor ve misafirlerimize bir tedavi planı sunuyoruz.

 

AGM HAKKINDA

Yenigün Şirketler Grubu bünyesinde yer alan AGM Stratejik Çözümler A.Ş., 2007 yılında kurulmuş bir danışmanlık ve proje yönetim şirketidir. AGM hakkında daha fazla bilgi için www.tr-agm.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yenigün Şirketler Grubu, kurulduğu 1974 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında inşaat, turizm, enerji ve yatırım alanlarında çok sayıda saygın projeye imza atmış, Türkiye'nin önde gelen ve lider gruplarından biridir. 10 grup şirketi ve 7 uluslararası ofisinde görev yapan 3000 çalışanı ile grubun sadece uluslararası müteahhitlik faaliyetlerinden elde ettiği yıllık cirosu 1 milyon USD'yi bulmaktadır. Yenigün hakkında detaylı bilgiye www.yenigun.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

A Votre Santé
Hizmet Talep Formu
Türkiye'deki en uygun tedaviyi bulmanıza yardımcı olacağız. Hadi Başlayalım
Whatsapp Hadi Başlayalım! Email