SIKÇA SORULAN SORULAR

?

A Votre Santé Nedir?

A Votre Santé, dünyanın her yerinden bireylerin Türkiye'nin en yetkin sağlık kurumları ve deneyimli sağlık profesyonelleri tarafından sunulan en uygun kişiye özel sağlık hizmetine ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış çevrimiçi bir platformdur.

?

Neden A Votre Santé'i Kullanmalıyım?

Çünkü sistemi, doğru isimleri ve kurumları bilen bir yerelden yardım almak her zaman akıllıcadır. A Votre Santé, Türkiye'deki tıbbi yolculuğunuzu kolaylaştırmak için burada. Sizi, ülkenin en iyi sağlık kuruluşları ve uzmanlarıyla buluşturuyoruz.

?

A Votre Santé'de Hangi Hastaneler Listeleniyor?

A Votre Santé, Türkiye’de Joint Commission Institution tarafından akredite edilmiş ve en ileri teknoloji ile donatılmış birinci sınıf sağlık kuruluşlarıyla işbirliği yapmaktadır.

?

A Votre Santé'de Listelenen Tıp Doktorlarının Yetkinliği ve Deneyimi Nedir?

Uluslararası alanda takdir edilen Türk tıp yükseköğrenimi hem teorik hem de pratik eğitimde çok sağlam ve güçlüdür. Türkiye'de hızla işleyen sağlık hizmeti sistemi sayesinde doktorlar ve diğer sağlık çalışanları, mezuniyetten çok kısa bir süre sonra önemli bir mesleki deneyim kazanmakta ve çeşitli özel vakalarla karşılaşmaktadır. A Votre Santé'nin birlikte çalıştığı doktorlar sürekli olarak yeni teknikleri, teknolojileri ve tıbbi trendleri takip eder.

?

Aldığım Sağlık Hizmetleri İçin A Votre Santé'e Ödeme Yapıyor Muyum?

Hayır. Hastalar doğrudan tedaviyi yürüten sağlık kuruluşuna ödeme yapar.

?

Tedavi Planımı Doğrudan Sağlık Kuruluşundan Alırsam Daha Az Öder Miyim?

Hayır. Ödenen miktar değişmeyecektir.

?

Havaalanı transferi, uçak bileti, turistik geziler gibi diğer hizmetler için A Votre Santé'e ödeme yapıyor muyum?

Transfer şirketi, seyahat acentesi vb. gibi hizmet sağlayıcıya doğrudan ödeme yaparsınız hayır. Yalnızca doğrudan A Votre Santé tarafından sağlanan bir hizmetse evet.

?

Ben Türkiye'deyken Bir Şeyler Ters Giderse Ne Olur?

Türk Hukukuna göre hastaların durumundan sağlık kurumları tıbbi olarak sorumludur. Seçimlerimizde seçici davranıyoruz ve yalnızca profesyonel ve sorumlukla çalışan sağlık kuruluşlarıyla iş birliği yapıyoruz. Yine de misafirlerimizi hiçbir adımda yalnız bırakmıyor, Türkiye'deki sağlık yolculuklarında yanlarında yürüyor ve karşılaşabilecekleri her türlü sorunu çözmelerine yardımcı oluyoruz.

A Votre Santé
Hizmet Talep Formu
Türkiye'deki en uygun tedaviyi bulmanıza yardımcı olacağız. Hadi Başlayalım
Whatsapp Hadi Başlayalım! Email